"Oko w oko"

We wtorek 26 kwietnia byłem na spotkaniu "Oko w oko" organizowanym przez ŚwiatObrazu.pl. Było ciekawie. Wykład o kompozycji, zwracaniu uwagi na tło, przesłonę, wieloplanowość... Później wykład o histogramie - wreszcie ktoś mi to normalnie wytłumaczył:). Następnie wykład o fotografii żywności (właściwie nie wiem po co?!) - ale był w miarę zabawny ze względu na doświadczenia mówcy:), no i fajne bo mówił trochę o ustawieniu światła co się może przydać. I wreszcie spacer fotograficzny. Tu postawiono przed nami kilka zadań. Dwa najważniejsze to zrobić foto z kilkoma planami i/lub z jakimś śmiesznym motywem. Ciekawa ekipa, każdemu udało się ufocić coś ciekawego ale nie specjalnie w temacie:) Mnie trafił się taki kadr:


W tematyce spaceru zrobiłem foto z kilkoma planami i symetrią... ale go nie publikuję - dobrze że nie oceniano prac pod kątem technicznym:) Ogólnie spotkanie "Oko w oko" oceniam pozytywnie. Zawsze jakaś praktyka i spotkanie z ludźmi pokroju PRO. No i wpadł certyfikat szkolenia do CV:)
Reakcje:

1 komentarz :

  1. Ciekawe ujęcie. W jakiś magiczny sposób linia krawężnika oddziela tego śpiącego na ławce i możliwe, że głodnego bezdomnego od zaplecza gastronomicznego restauracji po lewej. Ładnie to wyszło. Trochę odwraca uwagę ten parasol w tle, można było trochę bardziej rozmyć tło ustawieniem przesłony, chyba że sprzętowo nie dało już rady to może lekko przyciemnić... ale to tylko moja opinia, może się czepiam. Oby tak dalej. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

  • Obserwatorzy

  • Obsługiwane przez usługę Blogger.